Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Zaangażowanie społeczne

Zaangazowanie spoleczne

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest podstawą, na której nasza firma kreuje swoje relacje z otoczeniem, uwzględniając potrzeby wszystkich zainteresowanych: klientów, dostawców, pracowników, partnerów biznesowych i społeczności lokalne.

Zaangażowanie społeczne naszego przedsiębiorstwa to integralna część spójnych działań realizowanych przez firmę w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu. Ta część naszej strategii opiera się na budowaniu relacji ze społeczeństwem i wspieraniu jego rozwoju. Inrekta sp. z o.o. reprezentując nowoczesne podejście do aktywności społecznej biznesu, odchodzi od działalności opartej na jednorazowych dotacjach i reaktywnym odpowiadaniu na prośby o wsparcie, na rzecz długoterminowego zaangażowania społecznego opartego na partnerstwie z wybranymi organizacjami na rzecz rozwiązywania jasno zdefiniowanych przez naszą firmę problemów.

W swojej działalności społecznej Inrekta sp. z o.o. koncentruje się na realizacji przedsięwzięć w ramach trzech podstawowych obszarów tematycznych.

  1. Inrekta sp. z o.o. współpracuje z chrześcijańskimi organizacjami wspierającymi przedsiębiorców prowadzących |Biznes po chrześcijańsku|świadczących o rzetelności, uczciwości oraz o wysokiej jakości oferowanych produktów i usług

 

  1. Inrekta sp. z o.o. angażuje się finansowo i organizacyjnie w inicjatywy o charakterze społecznym i kulturalnym na rzecz naszych społeczności lokalnych, gdzie znajdują się nasze biura.

 

 

wsparcie dla Zespołu Szkół w Rokietnicy 

  1. Inrekta sp. z o.o prowadzi aktywne działania mające na celu upowszechnianie kultury fizycznej, promocję sportu oraz inicjowanie i angażowanie się w różnego rodzaju akcje promujące zdrowe odżywianie, zrównoważoną konsumpcję i zdrowy styl życia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl